Zajęcia dla dzieci

Dogoterapia jest to metoda, która doskonale łączy naukę oraz zabawę. Prowadzona przez wykwalifikowanego dogoterapeutę, w której motywatorem jest odpowiednio wyselekcjonowany i wyszkolony pies. Dogoterapia  wspomaga rozwój osobowości, jednocześnie edukując.

 

 

Czworonogi przyjaciel motywuje do nauki i poprzez stworzenie przyjaźniejszych warunków zwiększa możliwości przyswajania wiedzy. Dziecko chętniej zapamiętuje treści, których bohaterem jest jego nowy kompan – pies. Edukacja z psem pomaga również dzieciom o obniżonej percepcji lub niechęci (z różnych powodów) do przyswajania wiedzy. Zajęcia prowadzone są w grupach, lub indywidualnie. Mają określony scenariusz realizujący program nauczania. 

 

Zapraszamy wszytskich chętnych na zajęcia.

Zapisy już od października 2017

 

Samoyed jest bardzo łagodnym, przyjaznym i zabawnym psem, który kocha wszystkich ludzi. Oddanym swojemu właścicielowi. Nasz czworonogi przyjaciel zawsze pocieszy, tonizuje nastroje i emocje, pomaga odzyskać spokój, daje poczucie bezpieczeństwa. Pies zachęca do działania, dzięki niemu ćwiczenia mogą nabrać wyjątkowego charakteru zabawy.

 

Dzięki uczestnictwu w warsztatach Twoje dziecko:

• nauczy się bezpiecznego kontaktu z psem
• zwiększy aktywność i sprawność ruchową
• nawiąże dobre kontakty z rówieśnikami
• nauczy się okazywać emocje 
• zwiększy swoje poczucie odpowiedzialności i samodzielności 
• nauczy się empatii, wrażliwości i polepszy koncentrację, 

Dowiedz się więcej

Kontakt

+48 535 287 684